Fener'de başarısızlığın adresi kim?

  • Ana Sayfa
  • Fener'de başarısızlığın adresi kim?
Fener'de başarısızlığın adresi kim?
Sarı-lacivertlilerde herkes ince mesajlarla faturayı Daum'a kesmeye çalışıyor. Alman teknik adam da topu yönetime atıyor.Abone ol

Şampiyonluk umudunu hızla yitiren Fenerbahçe'de başarısızlığın faturası, adresini arıyor!

Yıllardır sessizlik politikası yürüten sarılacivertlilerde her kesimden üstü kapalı, ince mesajlar geliyor. Faturanın adresi genelde Daum'u gösterse de, Alman teknik adam da "kadro yetersizliğine" dikkat çekerek yönetimi hedef gösteriyor. İşte kötü gidiş sonrası verilen ince mesajlar ve şifreleri:

KİM NE DEDİ, NE DEMEK İSTEDİ?

YÖNETİM:Üç google seo yıl şampiyonluk sözü veren Aziz Yıldırım, Başkent deplasmanına gitmedi. Asbaşkan Nihat Özbağı da "Güiza gol kaçırıyor ama en azından pozisyona giriyor. Onun eksikliğini oynamayınca hissettik" diyerek faturayı Daum'a kesti.
KOCAMAN: "Mayıs ayında pozisyonumu değerlendireceğim" diyerek kendi durumuyla ilgili konuştu. Ancak takımın gidişatıyla ilgili tek kelime etmedi. Başarısızlık durumunda sorumluluğun kendisinde olmadığını belgeledi. Ancak görevi bırakarak başarısızlığı üstlenebileceği iddiaları da var.
KAPTAN ALEX: Kendi sitesinde "Bizim sorunumuz futbol oynamak" diyen Brezilyalı, hem sistemi hem de mücadele etmeyi bilmeyen takım arkadaşlarını eleştirdi. Kaptan, bu durumdan sadece Daum'un değil, iyi performans gösteremeyen futbolcuların da sorumlu olduğunu işaret etti.
FUTBOLCULAR: Kaleci Volkan Demirel'in yaptığı "Oynadığım en iyi stoperler Diego Lugano ve Fabio Luciano'ydu" açıklaması, başta Bilica olmak üzere diğer savunmacılara güvenmediğinin göstergesi. Takım içindeki birçok futbolcu, özellikle Bilica, Cristian ve Andre Santos'un maç içinde sorumluluktan kaçtığını düşünüyor.
DAUM: Gençlerbirliği maçı sonrası "Elimdeki en iyi golcü Güiza" diyerek, devre arasında istediği transferlerin gerçekleşmemesine göndermede bulundu. Alman hoca, takımın takviyelere ihtiyacı olduğunu belirtmesine rağmen yönetim kendisine karşı çıkmıştı. Daum da çıkış yolunu yönetimi hedef göstermekte buldu.

SAMANDIRA'DA YALNIZ ADAM
Sezon başı büyük umutlarla ikinci kez Fenerbahçe'ye gelen Daum, başta yönetim olmak üzere tüm kesimlerden desteğini kaybetti. Alman teknik adamın, önlerindeki Gaziantep, Galatasaray, Kayseri ve Beşiktaş maçlarının sonuçlarına göre geleceği hakkında karar vereceği gelen haberler arasında...Kategori : GÜNCEL