Bu vahşet tüyler ürpertti!

Bu vahşet tüyler ürpertti!
Kocaeli'nde bir genç, kimliği belirsiz kişilerce önce bıçaklandı, ardından boğazı kesilerek diri diri yakılmak istendi.Abone olOlay, Kocaeli'nin Derince ilçesinde Yenikent Mahallesi'nde meydana geldi. Bir ihbar üzerine Yenikent Mahallesi'nde bulunan çamlığa google ads uzmanı giden polis ekipleri korkunç manzarayla karşılaştı.

24 yaşındaki Hakkı D. isimli genç, kimliği belirsiz kişilerce çamlığa götürülerek bıçaklandı. Daha sonra gencin boğazını kesmeye kalkışan saldırganlar, üzerindeki eşyaları ateşe verdiler.

Polis, Hakkı D.'yi kanlar içinde ve yanmış vaziyette buldu. Çok sayıda içki şişesinin bulunduğu olay yerinde hala yaşadığı tespit edilen Hakkı D., 112 ekipleri tarafından Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Hastanede ilk müdahalesi yapılan Hakkı D. daha sonra yanık ünitesinde tedavi altına alındı.

Ağır yaralı gencin ağzından saldırganların isimlerini öğrenmeyi başaran polis, olayın faillerini yakalamaya çalışıyor. Hakkı D.'nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.Kategori : GÜNCEL