İlhan Cavcav TFF'ye dua etti

İlhan Cavcav TFF'ye dua etti
Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, "TFF'ye Allah yardım etsin diyorum" dedi. Abone ol

Cavcav, Turkcell Süpper Lig'de Gençlerbirliği ile Fenerbahçe'nin 0-0 berabere kaldığı maçın ardından yaptığı açıklamada, kırmızı-siyahlı takımın çok iyi bir futbol ortaya koyduğunu belirterek, "Uzun yıllardır futbolun içindeyim. Ne yazık ki böyle hakemle virginia seo rle Türkiye liginde başarılı olmak mümkün değil" diye konuştu. Hakemlerin Gençlerbirliği futbolcularına gösterdiği kartları eleştiren Cavcav, "TFF'ye Allah yardım etsin diyorum, bu hakemlerden kurtuluruz diye Allah'a dua ediyorum" ifadelerini kullandı.

Gençlerbirliği teknik direktörü Thomas Doll da seyircilerin tempolu ve temponun değiştiği bir mücadele izlediğini, futbolcularının taktiksel düşüncelerini sahaya yansıtabildiklerini söyledi. Merkezde çok adamla pozisyona giren bir Gençlerbirliği izlettirdiklerini ifade eden Doll, "Bugün iyi oyunumuzu 1 puanla süsleyebildik. Genel olarak her şey normaldi. Hakemler üst düzey klasman. Genele bakacak olursanız onlar da insan. Büyük takımlara daha kolay düdük çalınabiliyor" değerlendirmesini yaptı.

Gençlerbirliğili futbolcu Harbuzi de "Oyuna başladığımızda ortada bir oyun olacağını hissettik. Takım olarak iyi oynadık. Elimize gelen gol şansları oldu, değerlendiremedik. Belki konsantrasyon sorunumuz oldu, ama iyi oynadık. Oyununun genelinde biz daha iyiydik" diye konuştu.Kategori : GÜNCEL