Mali'nin dilinin tutulduğu an

Mali'nin dilinin tutulduğu an
Ünlü şovmen "Oğlumu karşıma aldım ama bu kararı ben söyleyemedim, o an dilim tutuldu" dedi.Abone ol

Ünlü şovmen “Oğlumu karşıma aldım ama bu kararı ben söyleyemedim, o an dilim tutuldu” dedi

Mehmet Ali Erbil boşanmak üzere olduğu eşi Tuğba Erbil ile birlikte oğlu Ali Sadi için geçen ha google reklamları fta pedagoga gideceğini açıklamıştı. Çift pedagoga gitti ve boşanacaklarını çocuklarına nasıl söyleyeceklerine dair yardım aldı. Ve büyük gün geldi çattı.

Erbil çifti oğulları Ali Sadi’yi geçen hafta sonu karşılarına oturttu. Erbil, pedagogun kendilerine öğrettiğini söyleyecekti ancak o an oğlunun karşısında dondu kaldı. “Hayatımın en zor dakikalarını yaşadım” diyen ünlü şovmen, o anı şu sözlerle anlattı:

“Oğlumun karşısında konuşamadım adeta dilim tutuldu, dondum. Her şeyi annesi söyledi. Oğluma ’Biz birbirimizi severek evlendik. Seni de isteyerek dünyaya getirdik. Ama artık anne-baba anlaşamıyor bu yüzden ayrılıyor. Biz her zaman senin annen ve baban olacağız ve seni sevmeye devam edeceğiz’ dedi. Ben de onayladım. Ali Sadi öylece durup bizi dinledi, hiçbir tepki vermedi. Pedagog, Ali Sadi’nin bu durumu algılayabileceği yaşta olduğunu söyledi” dedi. (Vatan)Kategori : MAGAZİN