Arınç'tan ilginç ıslak imza yorumu

  • Ana Sayfa
  • Arınç'tan ilginç ıslak imza yorumu
Arınç'tan ilginç ıslak imza yorumu
TSK'nın imzanın Albay Dursun Çiçek'e ait olduğunu açıklaması Ankara'da yankı buldu. Tartışmalara Arınç da katıldı..Abone ol

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, ''İrtica ile Mücadele Eylem Planı'' ile ilgili, ''Islak imza kurudu artık'' dedi.

e-ticaret seo >Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Genelkurmay Başkanlığı'nın "İrtica ile Mücadele Eylem Planı" belgesinin ıslak imzalı aslının mevcudiyeti iddialarını doğrulayabilecek bazı delillerin elde edildiğini açıklamasının ardından, "Islak imza kurudu artık" dedi.

Arınç, AK Parti Grup toplantısı öncesinde, gazetecilerin, eylem planındaki ıslak imza tartışmalarındaki son gelişmelere yönelik sorusunu, "Islak imza kurudu artık" diye yanıtladı.

Genelkurmay Başkanlığı dün yaptığı açıklamada, İrticayla Mücadele Eylem Planı belgesinin ıslak imzalı aslının mevcudiyeti iddialarını doğrulayabilecek bazı delillerin elde edildiğini, bu kapsamda Albay Dursun Çiçek'in tutuklama istemiyle Askeri Mahkeme'ye sevkedildiğini, ancak tutuklama talebinin reddedildiğini açıklamıştı.Kategori : POLİTİKA