Binbir Gece'deki dramı gerçek oldu

  • Ana Sayfa
  • Binbir Gece'deki dramı gerçek oldu
Binbir Gece'deki dramı gerçek oldu
Geçen sezonun çok seyredilen dizisi Binbir Gece'nin başaılı oyuncusu Ceyda Düvenci kötü haberle sarsıldı. Abone ol

Binbir Gece’nin başarılı oyuncusu Ceyda Düvenci Akgün, 10 haftalık bebeğini kaybetti. Anne karnında kalbi duran bebeğinin acısıyla yıkılan Düvenci’yi yakınları teselli ediyor.

2008 Ağustos ayında Esma Sultan umre turu Yalısı’nda rüya gibi bir düğünle işadamı Engin Akgün ile evlenen Ceyda Düvenci, bebeğini kaybetti. Kendisini 8 yıl önce bir arkadaş davetinde görerek ’Ben Ceyda’yla evleneceğim’ kararını veren eşi Akgün ile yıllar sonra kıskanılacak bir evlilik yapan Düvenci’nin 2 ay önce hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Hamileliği dolayısıyla kendine getirilen dizi projelerini de reddeden Düvenci, dün sabah aldığı haberle yıkıldı.

Bebeği için rutin kontrole giden Ceyda Düvenci, 10 haftalık bebeğinin kalbinin durduğunu öğrendi. Küçük bir operasyon geçiren oyuncu, daha sonra Acarkent’teki evinde dinlenmeye çekildi. Binbir Gece dizisindeki Bennu Ataman rolüyle beğeni toplayan, son olarak da Ejder Kapanı’nda rol alan Düvenci, Binbir Gece dizisinde de bebeğini düşürerek hayranlarını gözyaşına boğmuştu.

GÜN KARANLIK VE PUSLU

Ceyda Düvenci, acı haberi twitter’da “Gün karanlık ve puslu başlamıştı sebebi benim için belli oldu. Hamişligim bugün son buldu” cümleleriyle paylaştı.Kategori : MAGAZİN