Kadın bankacı falcıya giderse

Kadın bankacı falcıya giderse
İzmir'de banka müşterilerinin hesaplarının boşaltılması akılalmaz dolandırıcılık oyununu ortaya çıkardı.Abone ol

Sevgilisinin kendisini terk etmesi üzerine fal baktırmak için gittiği kadının, doğa üstü güçleri olduğuna ve cinleriyle kendisine zarar vereceğine inanan bankacı F.Ş.´nin, 12 müşterinin hesabındaki toplam 700 bin TL parayı muskacının verdiği kişilerin hesaplarına aktardığı ortaya çıktı. Gözaltına alınan F.Ş., ve hesap sahibi iki kişi adliyeye sevkedildi.

Banka hesaplarındaki paralarla işlem yaptırmak isteyen müşterilerin, new jersey seo hesap hareketlerinde oynama olduğu ve para olmadığının ortaya çıkmasıyla banka görevlileri hareket geçti. Müfettişlerin incelemesinde paraların başka hesaplara arktarıldığının tespit edilmesiyle de olay polise bildirildi.

SEVGİLİSİ TERK EDİNCE BÜYÜCÜYE GİTMİŞ
Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekiplerinin araştırmalarında banka şubesinde yöneticilik yapan 28 yaşındaki F.Ş.´nin hesaplarda oynama yaptığı saptandı. Gözaltına alınan F.Ş.´nin itirafı ise yaşadığı akılalmaz dolandırıcılık oyununu ortaya çıkardı. 2008 yılının Eylül ayında erkek arkadaşının kendisini terk etmesi üzerine kız arkadaşının yönlendirmesiyle muskacıya gittiğini söyleyen F.Ş.´nin ifadesinde, gittiği kadın muskacının baktığı kahve falında haç işareti çıkması üzerine kendisine papaz büyüsü yapıldığını söylediğini bunun bozmak için de ona ilk olarak Bin 500 TL para verdiğini ileri sürdü. F.Ş., muskacı kadının ayrıca, büyünün bozulması için B.C.´nin Selçuk Meryem Ana Kilisesi´ndeki papaza gittiğini ancak bunun gerçekleşmemesi üzerine bu kez Dört Bin 500 TL para verdiğini söyleri.

F.Ş. ifadesinde ayrıca, B.C.´nin kendisini hergün iş çıkışı yanına çağırıp kendisinin 6 tane cini olduğunu, karnını şişirerek bunları içerisinde sakladığını söyleyerek doğa üstü güçleri olduğuna inandırdığını, bundan sonrada cinleriyle tehdit ederek kendisinden sık sık para istemeye başladığını anlattı.

700 BİN TL PARA AKTARMIŞ
Bankacı kadın, B.C.´nin kedisine ait olduğunu söylediği cinlerinin çocuğuna ve ailesine zarar vermesinden koktuğu içinde hesaplarında yüksek miktarda para olan 12 müşterinin para hesaplarıyla oynadığını itiraf etti.Kategori : GÜNCEL